Комоди: які є різновиди меблів та на що звернути увагу під час вибору


Комод — це незамінний елемент інтер'єру, здатний ідеально вписуватися в будь-який стиль оформлення. Здебільшого його використовують у спальній кімнаті як систему зберігання.


Комоди

Головною перевагою цієї конструкції є те, що вона дозволяє ефективно розподіляти обмежений простір і забезпечувати комфортне зберігання всіх необхідних речей: одягу, спідньої білизни, рушників, постільних приналежностей, дрібних предметів тощо.

Переваги комодів

По-перше, комоди дуже місткі завдяки багатьом поличкам і ящикам, що дозволяє ефективно використовувати обмежену площу й розміщати багато речей. Меблі забезпечують системність зберігання, оскільки можна виділити окремі ящики для різних категорій речей, що сприяє підтриманню порядку. Також вони компактніші за шафи, підходять для встановлення в маленьких і вузьких приміщеннях.


Комоди

Комод купити у Києві можна в магазині WELOVEMEBEL, який займається продажем якісних функціональних меблів. Замовляючи у них, ви можете бути впевнені в надійності та довговічності виробів, адже вони слідкують за їхньою якістю та функціональністю, а також пропонують вигідні умови покупки та доставку по всій Україні.

Різновиди комодів

Існує кілька основних типів комодів, кожен із яких має свою унікальну конструкцію та переваги:

  1. З ящиками: класичний варіант, має декілька висувних полиць, розташованих один над одним. Це досить популярна модель для зберігання різних предметів, оскільки дозволяє легко розміщати їх та підтримувати порядок.
  2. З дверцятами: має приховані за стулками внутрішні полки та відсіки різного розміру. Модель ідеально підходить для зберігання предметів, які необхідно захистити від пилу або хочеться приховати.
  3. Комбінований варіант: поєднує в собі ящики та дверцята.
  4. Кутовий комод: найкомпактніший тип, який дозволяє раціонально використовувати кожен сантиметр площі. Він ідеально підходить для місць з обмеженим простором, оскільки дозволяє розмістити його в кутку кімнати, звільнивши площу для інших меблів.

Комоди

Також є варіант комода з дзеркалом, він має форму туалетного столика та функціонально замінює трюмо. Існують два різновиди такої моделі: з великим бічним дзеркалом у повний зріст або з компактним дзеркальцем, закріпленим зверху за край стільниці.

Види матеріалів

Вибираючи виріб, варто приділяти особливу увагу матеріалу, оскільки він визначає якість і естетичність меблів.

Дерево добре підходить для виготовлення комодів. Такий варіант часто має різьблення або інкрустацію, що додає йому особливого шарму й перетворює на справжній шедевр меблевого мистецтва. Він виглядає благородно й солідно, однак має досить високу вартість.


Комоди

ДСП — це легша й дешева альтернатива натуральному дереву. Однак матеріал поступається йому за міцністю та довговічністю.

Ламінована ДСП має перевагу в тому, що покрита спеціальним шаром, який робить виріб стійким до вологості та механічних пошкоджень.

МДФ — ще один легкий і доступний матеріал, але водночас міцний. Він чудово імітує різні породи дерева. Є екологічно чистим у порівнянні з ДСП, що дозволяє використовувати такі меблі в житлових приміщеннях безпечно.

АБС та поліпропіленовий пластик — найлегші матеріали, мають низьку вартість. Вони стійкі до вологи та легко очищаються від забруднень. Часто такі комоди використовуються у ванній кімнаті і підсобних приміщеннях. Однак їхній дизайн не такий витончений і гармонійний.